Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział Katowice

ul. Kościuszki 42, 40-048 Katowice
tel. 32 494 48 95, 32 494 48 23, e-mail: info@zkwp.katowice.pl

PLAN SĘDZIOWANIA

KONKURENCJE FINAŁOWE

SOBOTA - 10.02.2024 - SATURDAY
 7.30 Przyjmowanie psów Dogs Admittance
 9.50 Otwarcie wystawy Show Opening
10.00 Ocenianie psów Dogs Evaluation 
15.00 Konkurs Młody Prezenter Junior Handling 
15.30 Konkurencje finałowe Final competitions

Konkurs Młody Prezenter - eliminacje - ring honorowy, godz. 15.00 
Sędzia / Judge - Aneta Dopierała
Konkurencje finałowe - godz. 15.30
Finał Konkursu Młodego Prezentera (Junior Handling)
Sędzia / Judge - Aneta Dopierała
Wybór Najlepszej Pary Hodowlanej Dnia (Best Brace of the Day) 
Sędzia / Judge - Krystyna Opara
Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej Dnia (Best Breeding Group of the Day) 
Sędzia / Judge - Janusz Opara
Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego (Best Working Dog of the Day) 
Sędzia / Judge - Leszek Salamon
Wybór Najpiękniejszego Weterana Dnia (Best Veteran of the Day) 
Sędzia / Judge - Vladimir Piskay
Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia Dnia (Best Minor Puppy of the Day)
Sędzia / Judge - Veronika Chrpova
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia Dnia (Best Puppy of the Day) 
Sędzia / Judge - Izabella Krasowska-Salamon
Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia (Junior Best In Show of the Day) 
Sędzia / Judge - Orietta Zilli
Wybór Zwycięzcy Grupy 3 (Best of Group 3) 
Sędzia / Judge - Tatjana Urek Jipping
Wybór Zwycięzcy Grupy 4 (Best of Group 4) 
Sędzia / Judge - Maria Bruska
Wybór Zwycięzcy Grupy 5 (Best of Group 5) 
Sędzia / Judge - Augustin Ionescu 
Wybór Zwycięzcy Grupy 8 (Best of Group 8) 
Sędzia / Judge - Matti Tuominen
Wybór Zwycięzcy Grupy 9 (Best of Group 9) 
Sędzia / Judge - Janusz Opara

NIEDZIELA - 11.02.2024 – SUNDAY
 7.30 Przyjmowanie psów Dogs Admittance
 9.50 Otwarcie wystawy Show Opening
10.00 Ocenianie psów Dogs Evaluation 
15.00 Konkurs Młody Prezenter Junior Handling 
15.30 Konkurencje finałowe Final competitions

Konkurs Młody Prezenter - eliminacje - ring honorowy, godz. 15.00 
Sędzia / Judge - Maria Bruska

Konkurencje finałowe - godz. 15.30
Finał Konkursu Młodego Prezentera 
Sędzia / Judge - Maria Bruska
Wybór Najlepszej Pary Hodowlanej Dnia (Best Brace of the Day) 
Sędzia / Judge - Veronika Chrpova
Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej Dnia (Best Breeding Group of teh Day) 
Sędzia / Judge - Tatjana Urek Jipping
Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego (Best Working Dog of the Day) 
Sędzia / Judge - Waldemar Federak
Wybór Najpiękniejszego Weterana Dnia (Best Veteran of the Day) 
Sędzia / Judge - Waldemar Federak
Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia Dnia (Best Minor Puppy of the Day)
Sędzia / Judge - Anna Pulikowska-Klimonda
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia Dnia (Best Puppy of the Day) 
Sędzia / Judge - Matti Tuominen
Wybór Najpiękniejszego Psa Ras Polskich (Best Polish Breed) 
Sędzia / Judge - Leszek Salamon
Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia (Junior Best In Show of the Day) 
Sędzia / Judge - Zdenka Jilkova 
Wybór Zwycięzcy Grupy 1 (Best of Group 1) 
Sędzia / Judge - Aleksandra Lubaszka
Wybór Zwycięzcy Grupy 2 (Best of Group 2) 
Sędzia / Judge - Guenther Ehrenreich
Wybór Zwycięzcy Grupy 6 (Best of Group 6) 
Sędzia / Judge - Viera Staviarska
Wybór Zwycięzcy Grupy 7 (Best of Group 7)
Sędzia / Judge - Izabella Krasowska-Salamon
Wybór Zwycięzcy Grupy 10 (Best of Group 10) 
Sędzia / Judge - Tomasz Sławik
Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy - THE BEST IN SHOW 
Sędzia / Judge - GERARD JIPPING 

 

Wybierz swój język